KURUMSAL

Medline Sağlık Grubu Yönetim Kurulu

Erhan Kamışlı / Yönetim Kurulu Başkanı

Erhan Kamışlı, California State Üniversitesi İşletme Fakültesi Pazarlama ve Uluslararası İş İdaresi Bölümünden mezun oldu. Çalışma hayatına Exsa'da başlayan Kamışlı, daha sonra sırasıyla Akçimento'da Pazarlama Koordinatörü ve Genel Müdür Yardımcısı-İdari, Sabancı Holding Çimento Grubu Ticari İşler Bölüm Başkanı, Betonsa'da Genel Müdür ve Sabancı Holding Çimento Grup Direktörü olarak çalıştı. Ayrıca Akçansa ve Çimsa Yönetim Kurulu Başkanlıklarını yaptı. Evli ve iki çocuk babası olan Kamışlı, Türkiye Çimento’da Müstahsilleri Birliği Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Türkiye Çimento İşveren Sendikası Başkan Vekili, TİSK Yönetim Kurulu üyeliği, Yüzyıl Işıl Eğitim Vakfı Mütevelli heyeti üyeliği yapmaktadır.

Sami Vodina / Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Vekili

Medline Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Üyesidir.

A. Gürkan Ergenekon / Yönetim Kurulu Üyesi

Ahmet Gürkan Ergenekon, İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Aynı üniversitede Biyomedikal alanında yüksek lisansını yaptı ve iş hayatına Alcatel Teletaş’ta başladı. Türkiye ve Belçika’da görev yaptıktan sonra KoçSistem ve CPG Ericsson’da çalışan Ergenekon, daha sonra kuruluşunda yer aldığı Sabancı Telekom’da ve İşNet’te Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Aynı dönemde, kuruluşundan itibaren üyesi olduğu Serbest Telekomünikasyon İşletmecileri Derneği Telkoder’de Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Evli ve 2 çocuk babası olan Ergenekon, 2007 yılından bu yana Medline Sağlık Grubu’nda Genel Müdür olarak görev yapmaktadır.

İlkkan Dünder / Yönetim Kurulu Bağımsız Üyesi

Prof. Dr. İlkkan Dünder 1983 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra aynı fakültede Kadın Hastalıkları ve Doğum alanında uzman olup, 2001 yılında Profesörlük unvanını aldı. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinin Çeşitli kurullarında görev almanın yanı sıra 3 dönem Yönetim Kurulu Üyeliği de yaptı. Jinekolojik Onkoloji Yan Dal Uzmanlığı olan Prof. Dr. Dünder’in Ulusal ve Uluslararası dergilerde yayımlanmış 100’den fazla yayını bulunmaktadır. Çeşitli kongre, sempozyum ve seminerlerde konuşmacı olarak görev almış ve toplumun bilgilendirme ve bilinçlendirme toplantılarında konferanslar vermiştir. Düzenlediği kurslar ile Ülkemizde Laparoskopik Cerrahinin gelişmesinde ve yaygınlaştırılmasında yoğun çalışmalar gerçekleştirmiştir. Evli ve iki çocuk babası olan Prof.Dr. Dünder halen İstanbul Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Anabilim Dalı Başkanlığını yürütmekte ve Florence Nightingale Hastanelerinde konsültan hekim olarak görev yapmakta olup “Robotik Cerrahi İcra Kurulu Üyeliği”ni sürdürmektedir.