ESKİŞEHİR | BÖLÜMLERİMİZ - DOKTORLARIMIZ

ÖZEL MEDLINE ESKİŞEHİR HASTANESİ TÜRKİYE İŞÇİ SENDİKALARI KONFEDERASYONU İLE SAĞLIK HİZMETLERİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Eskişehir’de Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu ve bağlı bulunan tüm sendikalar, Özel Medline Eskişehir hastanesi ile protokol yaparak sendika çalışanları ve üyeleriyle sağlık hizmeti için imza attı
Eskişehir’in ilk özel hastanesi olan Medline Eskişehir hastanesi 2011 yılında da herkese sağlık hizmeti ulaştırmaya devam ediyor.

Eskişehir’de Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu ve bağlı bulunan tüm sendikalar, Özel Medline Eskişehir hastanesi ile protokol yaparak sendika çalışanları ve üyeleriyle sağlık hizmeti için imza attılar. İmza törenine Özel Medline Hastanesi Genel Müdür’ü Ozan Aydınlar, Türk-İş Sendika Başkanı Nejat Kılıç, Tescop-İş Sendika Başkanı Recai Ilgın, Türk Metal-İş Sendika Başkanı Mevlüt Gümüşay, Şeker-İş Sendika Başkanı Nuri Davut Köroğlu katıldı.

İmza töreninde konuşan Türk-İş Sendika Başkanı Nejat Kılıç; “Özel Medline Hastanesi ile daha önce de bu protokolü imzalamıştık. Tüm üyelerim şimdiye kadar aldıkları sağlık hizmetleri adına Özel Medline Hastanesi’nden çok memnun olduklarını belirttiler. Sözleşme bittiği halde kurumunuzu tercih eden birçok üyemiz vardı. Bizler de 2011 yılı için yine bu protokolü imzalamaktan çok memnunuz. Üyelerimizin ve ailelerinin özel sağlık kuruluşlarından yararlanmaları için bu tür protokolleri imzalayarak kaliteli sağlık hizmetini herkese ulaştırmak istiyoruz. Üyelerimize daha iyi sağlık hizmeti sunmak amacıyla kendileriyle protokol imzalıyoruz ve bundan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Özel Medline Hastanesi Genel Müdür’ü Ozan Aydınlar; “Kurulduğu tarihten bu zamana kadar 10 yıldır hizmet veren ve sağlıkta tercih edilen bir marka olan Özel Medline Eskişehir Hastanesi, kaliteli ve daha iyi sağlık hizmetini herkese ulaştırmaktan memnuniyet duymaktadır. Şu anda 20 dalda dahili ve cerrahi branşlarda hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizi artırmak içinde planladığımız projelerimizi gerçekleştirmeye başladık. Bizleri tercih ettikleri için Nejat Bey’e ve diğer sendika başkanlarımıza teşekkürlerimizi iletiyorum. Bundan sonra tüm üyelerimiz ve aileleri Özel Medline Hastanesi’nde protokol gereğince özel hizmetlerden özel indirimlerle faydalanacaklardır. Her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

30.01.2012